Spektakle dla dzieci i młodzieży!

Spełniamy muzyczne marzenia! Po pierwsze edukacja!

SEZON 2019/2020
Jeżeli informacja trafiła do Państwa przez przypadek, serdecznie prosimy o przekazanie jej do osób potencjalnie zainteresowanych organizacją wydarzeń muzyczno-edukacyjnych
dla dzieci i młodzieży. Dziękujemy.
Szanowni Państwo !
Przedstawiamy najnowszą ofertę wydarzeń dla dzieci młodzieży na sezon 2019/2020, jaką przygotował dla Państwa Zespół MUZYKA SMYKA.

Od wielu lat zajmujemy się produkcją wydarzeń dla dzieci
i młodzieży. Spektakle dla dzieci i młodzieży to nasza pasja. Kontakt z najmłodszą widownią i jej reakcja to najpiękniejsze podziękowanie za nasza pracę. Nasze wydarzenia są od początku do końca przygotowywane przez nasz Zespół, modyfikowane w zależności od miejsca i czasu, szyte na miarę potrzeb naszych Klientów. Zajmujemy się produkcją oraz PR naszych wydarzeń. W naszych wydarzeniach biorą udział uznani artyści i twórcy na co dzień pracujący w Filharmoniach, Operach, uznani kompozytorzy, aktorzy, śpiewacy.
Zapraszamy do Współpracy !
Cover Diva
Cover Vivaldi
Cover Kleks
Disney
Muzyka z ekranu
Smok
skrzypce
Spektakl dla dzieci Bajka o siwobrodym krasnalu
Od wielu lat zajmujemy się produkcją wydarzeń dla dzieci i młodzieży. Spektakle dla dzieci i młodzieży to nasza pasja. Kontakt z najmłodszą widownią i jej reakcja to najpiękniejsze podziękowanie za nasza pracę. Z dużymi sukcesami odwiedziliśmy już najbardziej odległe zakątki Polski. Na życzenie Zamawiającego dowolnie modyfikujemy nasze projekty zarówno, jeżeli chodzi o czas trwania, miejsce oraz skład zespołu. Wydarzenia są przygotowywane specjalnie dla grup wiekowych jakie biorą udział w wydarzeniu, dzięki czemu zarówno i dzieci, i młodzież szkół ponadpodstawowych nie będą się nudziły oraz będą czynnie uczestniczyły w zajęciach prowadzonych podczas widowisk. Poza czysto rozrywkową formą przekazu nasze wydarzenia mają charakter edukacyjny. Poznajemy historię muzyki, różnych gatunków muzycznych, najsłynniejszych dzieł muzycznych, instrumenty, dowiadujemy się jak funkcjonuje teatr, o czym są libretta oper, kim jest inspicjent i odgłosy jakich zwierząt mogą wyczarować skrzypce. Wydarzenia są łatwo modyfikowane i tak możemy przygotować spotkanie z Mikołajem, Śnieżynkami, Królikiem Wielkanocnym, przywitać i pożegnać rok szkolny. Zapraszamy do współpracy! Spełniamy marzenia.
muzyka smyka
facebook website email instagram 

tel. 884 011 008 | mail: biuro@muzykasmyka.com.pl