Koncert z muzyką i piosenkami z bajek Disneya

Koncert z muzyką i piosenkami z bajek Disneya. Twórcy kultowych animacji Disneya doskonale zdawali sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie dla filmu ma towarzysząca mu muzyka. Założenie było takie, aby w każdej bajce znalazł się hit, który zawojuje nie tylko listy przebojów, ale i sięgnie po najwyższe wyróżnienia, choćby takie jak słynna Nagroda Akademii Filmowej – Oscar. Koncert z największymi przebojami z bajek Disneya oczaruje nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Uniwersalne i ponadczasowe piosenki o przyjaźni, miłości i poszukiwaniu przygód zabrzmią w wykonaniu znakomitych artystów, którzy specjalnie dla dzieci zamienią się w bohaterów animacji: “Króla lwa”, “Pięknej i Bestii”, “Krainy lodu”, “Vaiany”, “Piraci z Karaibów” i wielu innych. Koncert z muzyką i piosenkami z bajek Disneya to muzyczną opowieść o marzeniach, których nie należy się bać i o magicznej sile, która pcha nas ku realizacji pragnień.

  • Przedział wiekowy – od 3 lat
  • Widowisko muzyczne dla dzieci
  • Muzyka na żywo – 6 muzyków
  • Śpiewający aktorzy
  • Piosenki i muzyka  z filmów Disneya
  • Muzyczna i bajkowa edukacja
  • Interakcja z publicznością
  • Czas trwania: 60 minut

Disney Piosenki i muzyka z filmów

 

Maja Gadzińska, aktorka Teatru Muzycznego w Gdyni; absolwentka Studium Wokalno – Aktorskiego im. D. Baduszkowej, od 2014 roku w zespole Teatru Muzycznego w Gdyni. Posiadaczka głosu o skali trzech oktaw. Uczestniczyła w licznych przeglądach i warsztatach artystycznych, m.in. wystąpiła w Koncercie Galowym 40 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na scenie Teatru Muzycznego dała się poznać publiczności w następujących spektaklach: „Zły” – Marta Majewska, reż. W. Kościelniak (2015), „Szwoleżerowie” – Sandra Karmiąca (reż. G. Wolf, 2014), „Korwinalia”, (reż. Bernard Szyc 2014), „Rewia filmowa”, (reż. B. Szyc, 2014), „Tuwim dla dzieci” (reż. B. Szyc, 2013), „Zamykamy dużą scenę” (reż. M. Korwin , 2012), „Różowy młynek” (reż. M. Korwin, 2012), „Przebudzenie wiosny” – off (reż. K. Gordon, 2012), „Grease” – Sandy Olson, reż. M. Korwin (2011), „Shrek”, reż. M. Korwin (2011), „Lalka” (reż. W. Kościelniak, 2010), „Skrzypek na dachu” (reż. J. Gruza, 2008), „Pinokio” – off (reż. B. Szyc, 2005). Współpracowała m.in.  z: Mattem Duskiem, Rickiem Astley, Heleną Vondráčkową, Belindą Carlisle, Yannickiem Bovy.

Bogdan Smagacki, aktor Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni; absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni (1989), Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku (1997) i Studium Pedagogicznego (1999). Debiutował na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni jako Diapanazy Nibek w spektaklu „Czysta Blaga” wg S. I. Witkiewicza, w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza. Od 1991 roku jest aktorem Teatru Miejskiego w Gdyni. Pracuje również jako pedagog, prowadząc z młodzieżą zajęcia aktorskie. Oprócz licznych ról w spektaklach Teatru Miejskiego i Teatru Muzycznego, ma na swoim koncie role telewizyjne i filmowe, m.in. w serialu „Klan” w reż. Paweł Karpiński (2008), w filmie „Wszystko co kocham” w reż. Jacka Borucha i „Filiżanki Yoko Ono” – Dekalog `89 w reż. Andrzeja Mańkowskiego. Laureat nagród Prezydenta Miasta Gdyni za za rolę Sancho Pansy w spektaklu ,,Don Kichote” (2006), Hrabiego von Stracka w „Amadeuszu” w reżyserii Jacka Bały, Górala w „Historii filozofii po góralsku” w reżyserii Bogdana Cioska i Gburka w „Śnieżce i krasnoludkach” w reżyserii Krzysztofa Babickiego (2015). W 2016 roku został uhonorowany odznaką “Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

 

POZOSTAŁE OFERTY

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram