Muzyka Smyka. Spektakle dla dzieci i młodzieży – O nas

Spektakle dla dzieci i młodzieży ! 

Spełniamy marzenia! Po pierwsze edukacja!

Od wielu lat zajmujemy się produkcją wydarzeń dla dzieci i młodzieży. Spektakle dla dzieci i młodzieży to nasza pasja. Kontakt z najmłodszą widownią i jej reakcja to  najpiękniejsze podziękowanie za nasza pracę.
Z dużymi sukcesami odwiedziliśmy już najbardziej odległe zakątki Polski.

Nasze wydarzenia są od początku do końca przygotowywane przez nasz Zespół, modyfikowane w zależności od miejsca i czasu, szyte na miarę potrzeb naszych Klientów. Zajmujemy się produkcją oraz PR naszych wydarzeń. W naszych wydarzeniach biorą udział uznani artyści i twórcy na co dzień pracujący w Filharmoniach, Operach, uznani kompozytorzy, aktorzy, śpiewacy.

Na życzenie Zamawiającego dowolnie modyfikujemy nasze projekty zarówno, jeżeli chodzi o czas trwania, miejsce oraz skład zespołu.

Wydarzenia są przygotowywane specjalnie dla grup wiekowych jakie biorą udział w wydarzeniu, dzięki czemu zarówno i dzieci, i młodzież szkół ponadpodstawowych nie będą się nudziły oraz będą czynnie uczestniczyły w zajęciach prowadzonych podczas widowisk.

Poza czysto rozrywkową formą przekazu nasze wydarzenia mają charakter edukacyjny. Poznajemy historię muzyki, różnych gatunków muzycznych, najsłynniejszych dzieł muzycznych, instrumenty, dowiadujemy się jak funkcjonuje teatr, o czym są libretta oper, kim jest inspicjent i odgłosy jakich zwierząt mogą wyczarować skrzypce.

Wydarzenia są łatwo modyfikowane i tak możemy przygotować spotkanie z Mikołajem, Śnieżynkami, Królikiem Wielkanocnym, przywitać i pożegnać rok szkolny.

Zapraszamy do współpracy! Spełniamy marzenia.

Ekipa Muzyka Smyka

 

Spektakle dla dzieci młodzieży

 

Współpracujemy z

 

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram